8 Ekim 2008 Çarşamba

Yeni Oyun : Refleks

Alfabe Çoklu Oyuncuyu yapmaktan vazgeçtik :) Onun yerine bazı oyuncularımızın isteği üzerine yeni bir oyunla karşınızdayız : Refleks! Oyunu oynamak çok basit. Karşınıza rastgele olarak 28 tane harf geliyor. Siz bu harfleri görür görmez ekrandaki kutucuğa yazıyorsunuz. Harfi görmeniz ile doğru olarak yazmanız arasındaki süre milisaniye olarak hesaplanıyor ve Tepki Süresi olarak adlandırılıyor. Oyun boyunca elde ettiğiniz en düşük Tepki Süresi puanınız olarak kaydediliyor. Hadi bakalım parmakları ısıtın...

İyi Eğlenceler..

8 yorum:

Emre dedi ki...

Çok sevinçliyim :) Çünkü bu fikri ben yollamıştım HizliYaz.Com ekibine.Gerçekleştirdiklerini görünce gerçekten çok sevindim

Forever HızlıYaz.Com :D

Kriptograf dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Hikmetullah dedi ki...

YALNIZ sitede çıkan harfler, refleks olsun, metin yazma olsun, hatta alfabe olsun resim ya da onun gibi kopyalanamayan bir formatta olsalar?

0 saniye refleksin mümkün olmadığını düşünüyorum.

Kolaylıklar.

pnr dedi ki...

bence gayet iyi olmuş.bu refleks oyunu harflerin yerlerini daha rahat öğrenmemizi ve hızlı olmamızı sağlıyor:)

neurosys dedi ki...

Bu oyunda hileyle 0,015 gibi puanlar kolaylıkla elde edilebiliyor. Bunu engellemek için puan olarak Minimum Tepki süresi yerine Ortalama Tepki süresini kullanırsanız daha iyi olur. Ve javascript gerçekten nimet.

kudret dedi ki...

keşke site ziyaretçileri birbirleriyle bilgi alışverişinde bulunabilselerdi.

tekno-trance dedi ki...

oyunda bir açık var. kendinize bir harf belirleyin örneğin "m" harfi. ardından her harf girişinizde hemen arkasından m harfini basın. bir yerde tutturuyorsunuz ve çok asgari süreler çıkıyor. açık mı bilmem ama hileli gibi.

Adsız dedi ki...

Yha bunda Anıl Furki die biri rekorda tabikide benim bilsinler ben Kocaeliden Ford Otosan İ.Ö.O. Okulundan Anıl Furkan Şenel 7A 792 rekorum 0.031 saniyede y harfini yazdım.Tüm zamanların en iyi skorunda 8. olarak görebilirsiniz (refleksde)